Wpływ na biznes 18+

18-img-730.jpg

Robienie transkrypcji ze spotkań że być sposobem na dorobienie do domowego budżetu. Znam kilka osób, które w ten rodzaj zarabiają na życie od kilku ładnych lat.

Za kilka tygodni odchodzę z pracy w firmy i stale szukam innych możliwości na biznes, który da mi określony dochód. Kocham wszystko co jest połączone z pisaniem i czytaniem a temu mam się poświęcić w najbliższej przyszłości. Muszę przewertować internet w poszukiwaniu portali, w których można się zarejestrować jako transkrybent. Muszę też przejrzeć fora dla transkrybentów, tam można się wiele dowiedzieć.

Tematy podobne: https://wle.pisz.pl/windykacja

Z tego zacznę. Szybkie pisanie na klawiaturze to zdecydowanie mój atut, ponieważ od lat pracuję z komputerem i zawsze dużo pisałam. Myślę, że warto wykorzystać umiejętności, które już posiadam bez konieczności dodatkowej inwestycji. Jestem też dobre słuchawki. Przyda się pewnie też jakiś program do transkrypcji. No cóż, jeśli nie spróbuję to się nie dowiem. Może wykaże się, że to jest jednak coś dla mnie. Pomysł na biznes dla tych co czytają i piszą.

Dodaj komentarz